Všechna školení a akce:

7.3.2019
CZ - Seminář trasování inženýrských sítí a hledání poruch na kabelech

..

viac info

3.4.2019
CZ - Seminář ENIGMA

..

viac info

4.4.2019
CZ - Školení trasování inženýrských sítí a hledání poruch na kabelech - zadáno pro firmu E.ON Servisní

..

viac info

11.4.2019
CZ - Seminář trasování inženýrských sítí a hledání poruch na kabelech

..

viac info

ŠKOLENIA / SEMINÁRE

Prístroje, ktoré predávame, dôverne poznáme a vieme s nimi pracovať. Sme radi, keď potenciál prístrojov viete v teréne maximálne využiť. Dobre vieme, že na efektivite záleží: správne použitie prístrojov šetrí váš čas i peniaze.

"Nie sme iba obyčajnÝmi predajcami a nie je nám jedno, komu prístroje predáme a či s nimi zákazník bude vedieť správne zaobchádzať"

Jednou z foriem našej technickej podpory je organizovanie našich tradičných niekoľkodňových profesionálnych školení. Školenia obsahujú prepracovanú teoretickú a predovšetkým praktickú časť a sú výbornou príležitosťou pre zdieľanie poznatkov medzi používateľmi. Vďaka tomu sa stali veľmi populárnymi a veľmi skoro po zverejnení termínov bývajú takmer vypredané. Zarezervujte si i vy včas niektorý z termínov!

Ak máte záujem o školenie na mieru, objednajte si poldňové či jednodňové školenie priamo u vás vo firme. Napíšte nám alebo zavolajte (+421 46 542 4580)!

AKO TAKÉ ŠKOLENIE MÔŽE VYZERAŤ?

Tématické semináre

V roku 2015 rozbehol Radeton okrem klasických školení aj rad tématických seminárov, a to jedno i viacdenných, organizovaných v Čechách, i medzinárodných. Na úzkej spolupráci sme dohodnutí s partnermi v Nemecku a vo Veľkej Británii.

Všetky informácie k plánovaným seminárom postupne dopĺňame do tejto sekcie, kde sa môžete v prípade záujmu na školenie či seminár priamo prihlásiť.

Využite možnosť dozvedieť sa niečo nové, navštíviť miesta, kam by ste sa možno nedostali a zdieľať svoje skúsenosti s ľuďmi blízkymi vášmu odboru. Radeton vám rád poskytne zázemie.

  


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?