TECHNICKÁ PODPORA RADETON?

Tú vystihujú tieto hlavné body:

NEKUPUJETE MAČKU VO VRECI

Kvalita našej technickej podpory začína vlastne už pri vašej myšlienke na zaobstaranie si prístroja. Minimalizujeme vaše riziko nesprávneho rozhodnutia tým, že si všetky naše prístroje môžete bezplatne vyskúšať. To aby ste mali čo najjasnejšiu predstavu o tom, či prístroj zastreší presne vaše potreby. Nie je nič jednoduchšie a preukázateľnejšie, než si ho osobne ohmatať a preklepnúť. Nebudete predsa kupovať mačku vo vreci! Vyskúšanie prístroja je tiež možné za našej asistencie počas bezplatnej prezentácie. Každý výjazd do terénu nás obohatí o zaujímavé skúsenosti – máme tie vaše „pikošky“ skutočne radi :). Vždy sa stretne dobrá partia a je z toho zmysluplne strávený deň, kedy sa spojilo príjemné s užitočným.

NIKDY VÁS NENECHÁME V ŠTICHU

K našim produktom vždy patrí prémiová technická podpora, takže sa s nami budete cítiť ako v bavlnke a dôvera vložená do partnerstva s nami sa vám bohato vyplatí. Samozrejmosťou je školenie v cene prístroja, bezplatné zapožičanie náhradného prístroja nielen počas záručných, ale tiež pozáručných opráv. Každý rok organizujeme niekoľko veľkých trojdňových školení a tiež menších seminárov, na ktorých si môžete prehĺbiť svoje zručnosti alebo zdieľať vaše skúsenosti s desiatkami ďalších účastníkov. Zdieľať s nami vaše skúsenosti môžete tiež na našom fóre, RoadShow, konferenciách alebo výstavách, ktorých sa ako vystavovatelia zúčastňujeme.

NEZÍSKAVATE PRODUKT, ZÍSKAVATE TÍM

Tím, ktorý ťahá za jeden povraz, a ktorý napríklad vyráža pravidelne v hojnom počte na tzv. Radeton RoadShow, pri ktorej sa „valíme priamo za vami“. Navštívime všetky regióny v republike, zoznámime vás s novinkami, vyskúšate si naše prístroje naživo, individuálne vás doškolíme, urobíme bezplatnú diagnostiku, servis alebo upgrade softvéru. Fotogalériu z RoadShow z minulých rokov nájdete tu.

Jednoducho, cieľom našej technickej podpory je UBRAŤ VRÁSKU A PRIDAŤ RADOSŤ do vašej práce...


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?