Záruka

Existuje veľa spôsobov, ako dať používateľovi najavo, že s našou technikou môže byť skutočne v kľude.

Jedno z niekoľkých našich tzv. „plus“ je dať vám pocit istoty formou dlhšej nadštandardnej záruky, a to už v základe ceny, bez akýchkoľvek príplatkových sadzieb. Vzhľadom na to, ako kvalitne sú prístroje vyrábané vo svojich domovských krajinách - Anglicku, USA a Nemecku, nie je pre nás problém vám taký pocit bezpečia poskytnúť. U niektorých prístrojov získate plnú, ničím neobmedzenú záruku až na dobu 7 rokov!

Klientska zóna na našich webových stránkach vám umožní si zakúpené prístroje pohodlne zaregistrovať pod svojim účtom, čím získate dokonalý prehľad o samotných prístrojoch, ich výrobných číslach a záruke!

Ak sa z akéhokoľvek dôvodu stane, že sa niečo pokazí, môžete byť opäť v kľude. Ihneď vám zadarmo posielame, prípadne vezieme náhradnú techniku, a vy tak na svojich zákazkách môžete v kľude pracovať ďalej a nemusíte nikdy riešiť nemilé situácie typu: „Nemôžem vám nájsť poruchu, pretože mám techniku v servise a neviem, kedy to bude opravené, mohol by som asi za tri týždne...“ S našou technikou to už nikdy vysloviť nemusíte, ibaže by ste sa chceli na techniku vyhovoriť, pretože nemáte čas :).

Ak sa chcete presvedčiť, aké odolné sú naše prístroje a čo všetko vydržia, pozrite si tretiu časť nášho videa, kde uvidíte pád prístroja z viac ako dvoch metrov na zem. Pri tomto teste bolo prítomných vyše štyridsať účastníkov nášho certifikovaného školenia u kolegov v Brne. Inak sa ale k našej technike správame naozaj pekne a s úctou :).

Prajeme vám pohodovú prácu s našou technikou.

Tím Radeton


X

Přihlášení do klientské zóny

Pro stažení tohoto souboru musíte být přihlášeníregistrace zapomněli jste heslo?